Punktem wyjścia jest zawsze
wyjątkowe wyzwanie,
z którym się mierzysz.

Wiemy, że nie ma dwóch takich samych problemów. Nie ma dla nas nic ważniejszego niż Twoje cele biznesowe i priorytety.

Uważne słuchanie, zorientowanie na rezultaty

Podstawą jest dla nas otwarty i szczery dialog z naszymi klientami i konsultantami, w połączeniu z determinacją, aby zrozumieć ich wyjątkowe, zmieniające się problemy i priorytety. W odpowiedzi na nie świadczymy spersonalizowane usługi według idealnie dopasowanego, niezawodnego modelu organizacyjnego.

Model_For_Why_work_with_us

Obiektywny, dokładny i systematyczny proces w pełni wspierany przez zaawansowane systemy informatyczne gwarantuje dokładne dopasowanie.

Kim jesteśmy?

Smiling man

„Kiedy mówimy, że znamy naszych konsultantów, nie rzucamy słów na wiatr”.

Współpraca z siecią najwyższej klasy ekspertów

Proaktywnie współpracujemy z naszą siecią niezależnych ekspertów, dając klientom dostęp do wyjątkowego grona specjalistów o potwierdzonych kwalifikacjach.

Dzięki naszemu systematycznemu podejściu opartemu na obiektywnych procesach i weryfikowalnych danych, możesz spać spokojnie, wiedząc, że naszych sprawdzonych konsultantów rekrutujemy spośród najlepszych fachowców w danej dziedzinie.

Klient nie dostaje od nas CV przypadkowych kandydatów, a do jego zespołów projektowych trafiają tylko konsultanci z pierwszej ligi.

Dobieramy ich zawsze pod kątem odpowiedniej wiedzy eksperckiej, a zespoły konfigurujemy tak, aby mogły doskonale poradzić sobie z danym zadaniem.

Znamy naszych konsultantów.

Experience expertise

Skalowalność - to się dla nas liczy. I dla Twojego projektu także

Skalowalność staje się coraz ważniejszym czynnikiem w nowoczesnych, opartych na technologii organizacjach. I to właśnie wokół tej krytycznej potrzeby zaprojektowaliśmy nasze usługi.

Współpracując z emagine zyskujesz elastyczność niezbędną do odnoszenia sukcesów i sprawnego poruszania się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu technologicznym.

Pomagamy naszym klientom odpowiednio dostosować skalę ich działalności dzięki wdrożeniu sprawnego modelu organizacyjnego dopasowanego do ich konkretnej sytuacji.

Nasi eksperci

Dostęp do specjalistów IT o przyszłościowych kompetencjach

Potrzeby naszych klientów stale się zmieniają.

Jesteśmy więc zawsze na bieżąco z trendami w branży i nowo pojawiającymi się technologiami, co pozwala nam proaktywnie przygotować się na to, jakie kwalifikacje mogą się okazać niezbędne w przyszłości.

Co za tym idzie, jesteśmy w stanie stale się przystosowywać i poszerzać nasze grono wyselekcjonowanych ekspertów, a tym samym zawsze sprostać zapotrzebowaniu naszych klientów na spersonalizowane usługi i wiedzę specjalistyczną.

Who_We_are_consultant_5

Ac orci phasellus egestas tellus rutrum. Elementum tempus egestas sed sed risus pretium.

Budowanie relacji

Długoterminowa współpraca podstawą wszystkiego, co robimy

Zawsze priorytetowo traktujemy budowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji z naszymi klientami i konsultantami. Im więcej wiemy o naszych klientach , tym lepiej potrafimy wspierać ich cele.

Zapewniamy dzięki temu najwyższą jakość wypracowywanych rezultatów oraz idealne dopasowanie świadczonych przez nas usług i wykwalifikowanych kadr.