Rozbuduj swój zespół
o dedykowanych ekspertów

Konsultanci rozliczani na zasadzie Time & Material

Poszerz swój zespół

Who_We_are_consultant_4

emagine od lat pracuje dla topowych marek w Europie. Zaufaj naszemu doświadczeniu - mamy najwyższy wskaźnik hit rate w branży.

Zapewnij wiedzę ekspercką swojemu zespołowi

Kluczowe projekty biznesowe, napięte harmonogramy i innowacyjne rozwiązania wymagają natychmiastowego dostępu do brakujących często na rynku specjalistycznych kompetencji.

Nasza usługa rozbudowy zespołu zapewnia Ci dostęp do potrzebnych umiejętności w sposób elastyczny i z możliwością odpowiedniego dopasowania skali.

Od blisko 30 lat pomagamy wiodącym firmom uzupełnić kluczowe luki utrudniające realizację projektów biznesowych, zapewniając im odpowiednią wiedzę ekspercką i kwalifikacje.

Bogate doświadczenie oraz procesy ścisłej weryfikacji i potwierdzania kompetencji naszych specjalistów są gwarancją, że kadry i wiedza praktyczna, którą oddajemy do dyspozycji naszych klientów przerosną ich oczekiwania i przełożą się na realne wyniki biznesowe.

Mówiąc krótko – pracujemy wyłącznie z najlepszymi konsultantami.

Zakres działalności

Technologie

Eksperci IT na wyciągnięcie ręki

Infrastruktura i działalność operacyjna

 

#Chmura #Bezpieczeństwo informatyczne #Sieć #Tworzenie oprogramowania (DevOps) #Wsparcie #Baza danych #Wirtualizacja Zarządzanie usługami #Administrowanie przechowywaniem danych

BI, Data Science i analityka

 

#Data Science #Big Data #Business Intelligence #Wizualizacja danych #Sztuczna inteligencja, Machine Learning #Data Engineering #Analiza danych

Testy i zapewnienie jakości

 

#Zarządzanie testami #Testy techniczne #Testy #Testy frontend #Testy SAP #Koordynacja testów

UX, UI i projektowanie wizualne

 

#UX Design #UI Design #Projektowanie graficzne #Projektowanie koncepcyjne

ERP, CRM i rozwiązania programistyczne

 

#Microsoft #SAP #Oracle #Salesforce #Calypso #Simcorp

Architektura

 

#Infrastruktura #Chmura #Dane #Rozwiązanie #Zastosowanie #Przedsiębiorstwo

Projektowanie stron internetowych, aplikacji i oprogramowania

 

#Frontend #Backend #Fullstack #Urządzenia mobile #CMS #ERP i CRM #DevOps #Mainframe #Chmura #Bazy danych

Zarządzanie projektami, doradztwo i organizacja

 

#Zarządzanie projektami #Zarządzanie zmianą #Doradztwo #Zgodność #Zarządzanie biznesowe #Techniczne zarządzanie projektami #Zarządzanie przejściow #PMO

Metody zwinne

 

#Scrum #SAFe #Agile Coaching #Agile PM #Epic Owner #Release Train Engineer

  Z jakim wyzwaniem się mierzysz?

Poproś o niezobowiązującą wycenę dotyczącą współpracy z dedykowanym ekspertem.

Współpraca oparta na zrozumieniu

Nasza umiejętność słuchania, rozumienia i dostosowania się do priorytetów i szczególnych wyzwań, z którymi mierzą się nasi klienci i konsultanci pozwala nam wywierać realny wpływ na otoczenie i tworzyć wartość dodaną, co ostatecznie przekłada się na długotrwałą współpracę.

Jesteśmy emagine i wsłuchujemy się w Twoje potrzeby.

Twoje korzyści

Umożliwiamy współpracę ze specjalistami o takich umiejętnościach, jakich potrzebujesz

Skalowalność staje się coraz ważniejszym czynnikiem w nowoczesnych organizacjach.

Umożliwiamy współpracę ze specjalistami na taką skalę, jakiej potrzebujesz.

Skalowalność stale zyskuje na znaczeniu w nowoczesnych organizacjach, w których intensywnie wykorzystuje się technologie informatyczne.

Dzięki rozległej sieci konsultantów możemy stale oferować naszym klientom elastyczność niezbędną do skalowania zasobów kadrowych, która pozwala im odnosić sukcesy i sprawnie poruszać się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu technologicznym.

Nasza sieć tysięcy specjalistycznych konsultantów o potwierdzonych kwalifikacjach to gwarancja rezultatów oraz możliwości spełnienia wszelkich oczekiwań.

Mamy klientów, których obsługuje jeden konsultant oraz takich, dla których pracują zespoły liczące ponad 100 osób. Nasi konsultanci mają szerokie kompetencje – od programowania po zarządzanie biznesowe.

Fair competition and fun

emagine to ponad 40,000 wysoce wykwalifikowanych specjalistów IT w Europie.

Moduł klienta

client_module_device1

Moduł klienta: Darmowy dodatek dla naszych partnerów

Wszystkim klientom emagine oferujemy darmowy, nielimitowany dostęp do naszego onlinowego modułu, który daje Ci możliwość przeglądania czasu pracy Twoich konsultantów.

Jak to działa?

Specjalistyczna wiedza na wyciągnięcie ręki

Obiektywny, rzetelny i systematyczny proces wspierany przez zaawansowane systemy informatyczne zapewnia możliwość odpowiedniego dopasowania specjalistów IT do potrzeb klienta, a także terminową realizację usług.

Klient ma przy tym pełną kontrolę nad przebiegiem procesu, który jest w pełni przejrzysty.

01.

Doprecyzowanie wymagań – W bezpośredniej współpracy z klientem formułujemy i doprecyzowujemy jego wymagania dotyczące konkretnego zapytania.

02.

Wyszukiwanie – W oparciu o skonkretyzowane wymagania przeszukujemy naszą bogatą bazę ekspertów, aby wyłonić specjalistów najlepiej dopasowanych do konkretnego zapotrzebowania.

03.

Weryfikacja i dopasowanie – Surowy i metodyczny proces weryfikacji pomaga zapewnić, że do danego zlecenia zostanie wybrany specjalista o najwyższych kwalifikacjach.

04.

Przesłanie CV – Życiorysy zawodowe konsultantów zostają przesłane klientowi. Są one przygotowane w jednolitym formacie, aby ułatwić ich przeglądanie i porównywanie.

05.

Rozmowa rekrutacyjna – Organizujemy osobistą rozmowę rekrutacyjną klienta z wybranym konsultantem.

06.

Umowa – Uzgodnione wynagrodzenie, warunki oraz czas współpracy zostają określone w elastycznej umowie.