Pozwól nam wydobyć pełnię
Twojego doświadczenia i kompetencji

Kompleksowe wsparcie specjalistów IT w rozwoju kariery zawodowej

emagine

Doskonalimy sposób, w jaki firmy wykorzystują najwyższej klasy wiedzę ekspercką.

Wybrany zakres działań

Zobacz dostępne projekty

Uzyskaj dostęp do interesujących projektów i wykorzystaj swoją wiedzę ekspercką z korzyścią dla wiodących marek z całej Europy. Jako Twój partner wspieramy Cię na każdym etapie, abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej i wprowadzać dobre zmiany w Twojej karierze.

Zostań konsultantem

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc zostać niezależnym konsultantem IT i odnieść sukces w zawodzie. Dołącz do naszej szerokiej europejskiej sieci doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pomagają wiodącym markom urzeczywistniać nowe pomysły.

Jesteśmy emagine i wsłuchujemy się  w Twoje potrzeby.

Wybrani klienci

  Zaufany partner firm

i specjalistów IT od 1989 r.

 

Nowe projekty miesięcznie
600 +
Liczba klientów
500+
Liczba konsultantów IT
4,500+
Koncentracja na rozwoju
100 %

Aplikacja mobilna

Consultantapp

Nasza aplikacja dla konsultantów

Znajdź interesujący Cię projekt i zgłoś się do jego realizacji poprzez telefon komórkowy. Jeśli już pracujesz dla partnerów emagine, swój czas pracy możesz także raportować bezpośrednio w aplikacji.

O nas

emagine to my

Najwyższej klasy usługi konsultingowe w zakresie informatyki i biznesu. Przy wsparciu rozległej sieci ekspertów, emagine napędza postęp, stawia czoła wyzwaniom i wypracowuje realne wyniki.

Blog

Więcej tekstów na blogu

Expert stories

Wypalenie zawodowe specjalistów IT – jak je przewidzieć i jak mu zapobiec?

Na pewno każdy z nas chociaż raz czuł, że w jego pracy coś idzie inaczej, niż by chciał. Dochodzi to tego zmęczenie, stres, spadek motywacji i nagle cały zawodowy świat się wali – zaczynamy myśleć, czy to, co robimy ma sens, czemu dotychczasowe działania nie przynoszą pożądanych efektów. Innymi słowy, wpadamy w rozmyślania nad tym, jak jest ciężko. Najczęściej to tylko zmęczenie, brak odpoczynku, stres, natomiast kiedy warto zadbać o siebie bardziej i przekonać się, czy to nie jest wypalenie zawodowe?

Expert stories

Jak skutecznie zbudować i utrzymać relację z kandydatem podczas procesu rekrutacyjnego w IT

Branża IT od dawna  jest  jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin rynku, niezależnie od szerokości geograficznej. Tym bardziej, znalezienie odpowiedniego kandydata do realizacji projektów IT, który spełniałby wszystkie wymagania zarówno pod względem wiedzy i umiejętności technicznych, jak i kompetencji miękkich nigdy nie było czymś prostym.

Expert stories

Poznaj kompetencje miękkie przyszłości w obszarze sprzedaży

Inwestycja w kompetencje miękkie może szczególnie opłacić się w zawodach przyszłości. W przeciwieństwie do twardych, kapitałem nie jest wykształcenie czy fachowa wiedza. Soft skills pozwolą tym, którzy je wdrożą i oswoją, z lekkością adaptować się do zmian jakie czekają rynek pracy.

Paweł Pancerz
Expert stories

Rozwój Chmury – co czeka nas w najbliższej przyszłości?

W ciągu ostatnich lat rozwój technologii chmurowych zmienił się bardzo dynamicznie. Wymogi rynkowe oraz coraz większa świadomość w zakresie potencjału technologii chmurowych sprawiają, że obawy przed tą technologią IT są coraz mniejsze.

Marcin Kosiński
Expert stories

Efektywna praca zdalna w innej strefie czasowej

Zdalna praca w innej strefie czasowej  jest możliwa, gdy w zespole panuje odpowiednia dyscyplina.

ichał Mrozowski, Starszy Analityk Biznesowy, Scrum Master
Expert stories

10 cech dobrego Scrum Mastera

Czy każdy nadaje się na Scrum Mastera? Jeśli zespół poszukuje Scrum Mastera, który wniesie wartość dodaną i będzie dla niego wsparciem – a nie tylko prowadzącym ceremonie – powinien szukać osoby posiadającej konkretne cechy.