Webinar

Dyrektywa NIS2 dot. cyberbezpieczeństwa

Category: Webinar

Już jest:
Zapis webinaru "Dyrektywa NIS2"

Dyrektywa dotyczy cyberbezpieczeństwa. Sprawdź, czy jesteś gotowy/a na przyjęcie i wprowadzenie jej zapisów w Twojej organizacji.

W obliczu coraz bardziej skomplikowanych zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią, bezwzględnym priorytetem dla organizacji na całym świecie staje się zabezpieczenie danych oraz infrastruktury online. W poniższym materiale, ekspert Grzegorz Powichrowski wesprze Was w ocenie przygotowania firm do spełnienia wymogów Dyrektywy NIS2 w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Dyrektywa w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego poziomu cyberbezpieczeństwa na terytorium Unii, zwana właśnie NIS2, nowelizuje przepisy unijne w zakresie regulowanym poprzednio dyrektywą 2016/1148. Nakłada ona na podmioty szereg kluczowych obowiązków - mamy zaledwie kilka miesięcy, aby je spełnić. Sprawdź, czy Ty i Twoja firma jesteście gotowi, a o samej dyrektywie wiecie już wszystko!

Kogo zainteresuje ten materiał?

 

  1. Osoby kierujące przedsiębiorstwami
  2. Managerów odpowiedzialnych za cyberbezpieczeństwo
  3. Wszystkich specjalistów IT pragnących poszerzać swoją wiedzę

 

1 Część 1:

Video screen

2 Część 2:

youtube-video-thumbnail

3 Sesja pytań i odpowiedzi:

youtube-video-thumbnail
grzegorz-powichrowski

Grzegorz Powichrowski

Prelegent
Z IT związany od dwudziestu lat. Od sześciu zajmuje się cyberbezpieczeństwem oraz informatyką śledczą. Prezes firmy CPTI Sp. z o.o., z której ramienia szkoli małe i duże przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa operacji cyfrowych. Przeprowadza także audyty zagrożeń w sieci. Absolwent Uniwersytetu w Dublinie.

Blog

Więcej wpisów na blogu

left-arrow
right-arrow

Grafowa baza danych rewolucjonizuje zarządzanie informacjami
Expert stories
Webinar

Grafowa baza danych rewolucjonizuje zarządzanie informacjami – odpal zapis webinaru

Już jest! Zapis webinaru pt. Grafowa baza danych rewolucjonizuje zarządzanie informacjami… czyli o Neo4j z perspektywy front-endowca.

Wszystko o pracy testera oprogramowania - odpal zapis webinaru
Expert stories
Webinar

Wszystko o pracy testera oprogramowania – odpal zapis webinaru

„5 najważniejszych lekcji, które wyniosłem w ciągu 5 lat testowania oprogramowania” … czyli o ewolucji tego obszaru IT, umiejętnościach testera oraz efektywności w zawodzie opowiada konsultant emagine – Piotr Tuński.

Dyrektywa NIS2 dot. cyberbezpieczeństwa
Expert stories
Webinar

Już jest – zapis webinaru “Dyrektywa NIS2 dot. cyberbezpieczeństwa”

W obliczu coraz bardziej skomplikowanych zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią, bezwzględnym priorytetem dla organizacji na całym świecie staje się zabezpieczenie danych oraz infrastruktury online. Nasz ekspert Grzegorz Powichrowski wesprze Was w ocenie przygotowania firm do spełnienia wymogów Dyrektywy NIS2 w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

AI: Nowa fala przyszłości"
Expert stories
Webinar

Obejrzyj zapis webinaru “AI: Nowa fala przyszłości”

Szansa cywilizacyjna, czy też zagrożenie? Algorytmy sztucznej inteligencji od wielu lat stanowią jeden z centralnych punktów dyskusji o przyszłości technologii. Rozwiązania oparte na AI, niezależnie od poziomu organizacji na którym zostaną wykorzystane, pomogą stworzyć nowatorskie modele biznesowe. Sprawdźcie zatem, czy Wasza organizacja jest do tego dobrze przygotowana. Czego się spodziewać? Jak wykorzystać AI, aby tworzyć przewagę konkurencyjną na rynku?