Poznaj moc dostępnej
w Polsce specjalistycznej wiedzy
z zakresu IT i biznesu

Nearshoring jako usługa

Nearshoring jako usługa

A woman and a man talking in an office

Znajdź ekspertów w Polsce: Polskie uczelnie techniczne należą do najlepszych  w Europie.

Nearshoring 

Zwiększ skalę swojej działalności dzięki dostępnej w Polsce specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Uzyskasz dostęp do w pełni skalowalnego działu deweloperskiego w Polsce, a co za tym idzie będziesz mieć do dyspozycji dużą liczbę wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT do realizacji Twojego projektu.

Gotowy do pracy zespół, skoncentrowany na osiągnięciu Twoich celów biznesowych, możesz pozyskać już zaledwie w 45 dni!

My zajmiemy się wszystkimi aspektami praktycznymi – od zapewnienia przestrzeni biurowej i infrastruktury, przez dostęp do odpowiedniego sprzętu, po zatrudnienie najwyższej klasy ekspertów IT. Najkrócej rzecz ujmując – zajmiemy się całą organizacją.

Usługa jest indywidualnie dopasowana do Twoich wyjątkowych potrzeb, a jej skalę można dobrać tak, aby w 100% pasowała do projektu. Mamy klientów, których obsługuje dwoje konsultantów oraz takich, dla których pracują zespoły liczące setki osób.

Twoje korzyści

Co otrzymujesz:

1

Duża liczba wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów

2

Elastyczność i skalowalność

3

Model realizacji dopasowany do konkretnych celów

4

Bliskość kulturowa

5

Usługi firmy z potwierdzonym doświadczeniem

   Nie możesz poznać nas osobiście? Zarezerwuj wirtualny tour po biurze:

Oprowadzimy Cię po przestrzeniach, w których może pracować Twój przyszły zespół programistów!

Współpraca oparta na zrozumieniu:

Analizujemy potrzeby naszych klientów i rozumiemy je, aby odpowiednio dopasować się do stających przed nimi wyzwań i do warunków, w jakich działają. Możemy dzięki temu wywierać realny wpływ i tworzyć wartość dodaną, kształtując zarazem długofalową współpracę.

emagine to my i wsłuchujemy się w Twoje potrzeby!

Moduł klienta

client_module_device1

Moduł klienta: Darmowy dodatek dla naszych partnerów

Wszystkim klientom emagine oferujemy darmowy, nielimitowany dostęp do naszego onlinowego modułu, który daje Ci możliwość przeglądania czasu pracy Twoich konsultantów.

Jak to działa?

Elastyczność, skalowalność i personalizacja

Poza biznesem lokalnym, polskie działy emagine, mieszczące się w Warszawie, Krakowie i Łodzi, specjalizują się w świadczeniu indywidualnie dobranych usług nearshoringu na rzecz europejskich przedsiębiorstw.

Wierzymy, że jesteśmy w stanie doskonale zrozumieć wyzwania, w obliczu których stajesz w Twojej działalności, a przy tym wypracować dla Ciebie konkretne rezultaty i wartościowe rozwiązania. Oto podsumowanie naszego podejścia:

01

Rekonesans

Wciąż jeszcze zastanawiasz się, czy nearshoring to dobry wybór dla Twojej firmy? Nie martw się! Pomożemy Ci wszystko sprawdzić, abyś mógł podjąć świadomą decyzję bez inwestowania żadnych środków.

Zapraszamy na wizytę w Polsce, gdzie pokażemy Ci przestrzenie biurowe, zorganizujemy rozmowy z konsultantami i niektórymi z naszych klientów. Uzyskasz dzięki temu praktyczny ogląd kompetencji i kultury pracy w naszym kraju.

02.

Słuchamy, uczymy się i wyjaśniamy

Aby dostosować zakres usług do Twoich indywidualnych potrzeb, musimy zrozumieć, w jakich warunkach działasz, jakich rozwiązań oczekujesz i jakie masz wymagania. Ty mówisz – my słuchamy!

03.

Model dopasowany do konkretnych celów

W oparciu o przeprowadzone rozmowy i wyciągnięte wnioski, odwołując się do naszego bogatego doświadczenia w zakresie usług nearshoringowych, polecimy Ci najlepszą konfigurację usług, dopasowaną do Twoich potrzeb i celów.

04.

Wyższy bieg

Teraz czas, by wrzucić na wyższy bieg. Dla naszych klientów często najważniejszą rolę odgrywa czas. Dzięki naszym procesom, stworzenie gotowego do działania zespołu specjalistów zajmuje zaledwie 30 do 45 dni.

05.

Płynna realizacja

Zapewniamy niezakłóconą współpracę i dbamy o dostarczanie usług najwyższej jakości. Twoi konsultanci otrzymają pełen pakiet logistyczny oraz zaplecze, w tym przestrzeń biurową, stacje robocze i infrastrukturę informatyczną.

Możesz więc odetchnąć z ulgą i zdać się na nasze zasoby zapewniające najwyższej jakości wiedzę ekspercką w Polsce.