Usługi Nearshoringu

Twój patent na skalowalny, efektywny biznes

Z jakim wyzwaniem się mierzysz?

Czy masz problem z pozyskaniem talentów IT ?

Przy rosnącym zapotrzebowaniu na pracowników w IT, idealnym rozwiązaniem jest dostęp do wykwalifikowanych specjalistów dzięki usłudze Nearshoringu firmy emagine na terenie Polski. Nasze elastyczne podejście do każdego zadania pomaga wprowadzić skalowalne i wysoce efektywne rozwiązania.

To zyskujesz

Dlaczego warto skorzystać z usługi Nearshoringu:

1

Mnogość specjalistów

emagine posiada duże grono współpracujących z nami specjalistów IT. Wysoka pozycja rynkowa firmy oraz wykwalifikowani konsultanci na naszym pokładzie to gwarancja najlepszego połączenia umiejętności IT z Twoim zapotrzebowaniem projektowym.

2

Najbardziej poszukiwane umiejętności

Polscy programiści znani są ze swoich umiejętności. Według raportów HackerRank i TopCoder plasują się w czołowej trójce wśród specjalistów IT na świecie.

3

15 tys. absolwentów IT

Polska ma największą w Europie liczbę pracowników w sektorze IT (ponad 350 000). Co roku ok 15 tys. nowych specjalistów kończy studia w dziedzinie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT).

4

Szybki start

Elastyczne podejście i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych partnerów pozwala nam stworzyć duży zespół IT do obsługi projektu nearshoringowego już w maksymalnie 45 dni. Z nami przyspieszysz swoje działania!

5

Bliskość kulturowa

Do Warszawy dotrzesz samolotem w naprawdę krótkim czasie. Specjaliści IT pracujący przy Twoim projekcie z łatwością zintegrują się z kulturą Twojej firmy dzięki doskonałej znajomości języka angielskiego, profesjonalnemu podejściu i nastawieniu na efektywność działania.

M.in. oni już skorzystali

Przydatne materiały

The ultimate guide to Nearshoring

E-Book:
Twój przewodnik po Nearshoringu

Jak zacząć? Kompendium wiedzy, czyli fakty, porady i zalety korzystania z usługi.

Nasz zespół

Sprawdź nasze usługi Nearshoringu w Polsce

Oferujemy CI centra nearshoringowe emagine w 3 miastach Polski – Warszawie, Krakowie lub Łodzi, gdzie będziesz mieć dostęp zarówno do indywidualnych specjalistów, jak i całych zespołów projektowych.

Więcej o Nearshoringu

Find expertise in Poland: Polish universities have a long tradition of engineering and IT degree programs and are still among the best in these fields in Europe today.

Usługa Nearshoringu

Rozwijaj biznes dzięki ekspertyzie IT z Polski

Maksymalizuj potencjał Twojej firmy dzięki usłudze Nearshoringu emagine. Pracuj z najlepszymi polskimi specjalistami IT w modelu, który sam wybierzesz. Cechuje nas elastyczne podejście do zadań oraz skupienie się na dostarczeniu maksymalnych rezultatów.

Z usługi skorzystasz w jednym z 3 miast - Warszawie, Krakowie lub Łodzi. Do Ciebie należeć będzie decyzja, czy chcesz pracować z dużym zespołem, czy też z indywidualnymi specjalistami w danej dziedzinie. Nasze 15-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że możesz na nas w pełni polegać. Zakres usług emagine jest kompleksowy i w pełni dopasowany do wyzwania.

Sukces w zaledwie 45 dni
Zespół IT do realizacji projektów Twojej firmy może być gotowy do dziania już w zaledwie 45 dni. Zajmujemy się całą logistyką, od selekcji specjalistów i wyposażenia ich w niezbędne narzędzia, do budowy zaawansowanej infrastruktury biurowej do pracy.

Dopasowanie do Twoich potrzeb
Usługa Nearshoringu jest w pełni skalowalna. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego specjalisty, czy ponad stu, dopasujemy się do każdego wyzwania, z którym mierzysz się Ty i Twoja firma. Jesteśmy elastyczni w modelu dostawy usług.

Oto niektórzy z naszych ekspertów

Michal

Najcenniejszym aspektem mojej pracy w emagine jest ciągły rozwój umiejętności i wiedzy w różnych technologiach i branżach.

Michał Załuski
Sitecore Platform Specialist

Roza

emagine zapewnia mi fantastyczne wsparcie w mojej karierze niezależnej konsultantki IT.

Róża Szyc
Business Analyst

Mateusz

Ambicja i znajomość najnowszych trendów i technologii to elementy, które wyróżniają polskich specjalistów IT.

Mateusz Dudkiewicz
Cloud Engineer

Michal B

Praca z emagine pozwala mi rozwijać moje umiejętności w dowolnie wybranym przeze mnie kierunku.

Michał Bucholc
IT Help Desk Specialist

Konrad

Praca z zespołami IT z różnych stref czasowych lub kultur wymaga otwartości i elastyczności. Ale przy odpowiednim podejściu jest to bardzo cenne i rozwijające doświadczenie.

Konrad Krakowiak
DevOps Engineer

Jak to działa?

Elastyczność, skalowalność i personalizacja

Poza biznesem lokalnym, polskie działy emagine, mieszczące się w Warszawie, Krakowie i Łodzi, specjalizują się w świadczeniu indywidualnie dobranych usług nearshoringu na rzecz europejskich przedsiębiorstw.

Wierzymy, że jesteśmy w stanie doskonale zrozumieć wyzwania, w obliczu których stajesz w Twojej działalności, a przy tym wypracować dla Ciebie konkretne rezultaty i wartościowe rozwiązania. Oto, jak pracujemy:

01

Rekonesans

Wciąż jeszcze zastanawiasz się, czy nearshoring to dobry wybór dla Twojej firmy? Nie martw się! Pomożemy Ci wszystko sprawdzić, abyś mógł podjąć świadomą decyzję bez inwestowania żadnych środków.

Zapraszamy na wizytę w Polsce, gdzie pokażemy Ci przestrzenie biurowe, zorganizujemy rozmowy z konsultantami i niektórymi z naszych klientów. Uzyskasz dzięki temu praktyczny ogląd kompetencji i kultury pracy w naszym kraju.

02.

Słuchamy, uczymy się i wyjaśniamy

Aby dostosować zakres usług do Twoich indywidualnych potrzeb, musimy zrozumieć, w jakich warunkach działasz, jakich rozwiązań oczekujesz i jakie masz wymagania. Ty mówisz – my słuchamy!

03.

Model dopasowany do konkretnych celów

W oparciu o przeprowadzone rozmowy i wyciągnięte wnioski, odwołując się do naszego bogatego doświadczenia w zakresie usług nearshoringowych, polecimy Ci najlepszą konfigurację usług, dopasowaną do Twoich potrzeb i celów.

04.

Wyższy bieg

Teraz czas, by wrzucić na wyższy bieg. Dla naszych klientów często najważniejszą rolę odgrywa czas. Dzięki naszym procesom, stworzenie gotowego do działania zespołu specjalistów zajmuje zaledwie 30 do 45 dni.

05.

Płynna realizacja

Zapewniamy niezakłóconą współpracę i dbamy o dostarczanie usług najwyższej jakości. Twoi konsultanci otrzymają pełen pakiet logistyczny oraz zaplecze, w tym przestrzeń biurową, stacje robocze i infrastrukturę informatyczną.

Możesz więc odetchnąć z ulgą i zdać się na nasze zasoby zapewniające najwyższej jakości wiedzę ekspercką w Polsce.

 

Gwarantujemy najwyższą, certyfikowaną jakość

Information Security
ISO 27001 Afnor

Afaq

Environmental management:
ISO 14001 - ISO 5001 integrated

Qvalify ISO 14001

Quality management:
ISO 90001

Qvalify ISO 9001

IT Operations:
Revi-it ISAE 3402 Operations

GDPR:
Revi-it ISAE 3000 GDPR

 Świadczymy usługi dla największych firm od 2011 r.

Co roku powiększamy naszą bazę konsultantów IT w Polsce. W tym roku jest ich już ponad 1300.

Pracują oni w trzech centrach nearshoringowych tj. w Warszawie, Krakowie i Łodzi. Zależnie od potrzeb naszych klientów, wielu z nich pracuje także w modelu zdalnym.

Liczba konsultantów na kontraktach:
1300 +
Klienci korzystający z usług Nearshoringu:
60 +
Wysoka lojalność konsultantów IT (rotacja):
< 5 %

Podsumowanie

Nasza oferta w pigułce:

1

Duża liczba wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów

2

Elastyczność i skalowalność

3

Model realizacji dopasowany do konkretnych celów

4

Bliskość kulturowa

5

Doświadczenie i ekspertyza potwierdzona zadowoleniem klientów

Zarezerwuj wizytę stacjonarną lub w formie on-line (tzw. 'virtual tour'):

Oprowadzimy Cię po biurach pokazując przestrzenie, w których pracować będą specjaliści IT dedykowani projektom Twojej firmy.