Doskonalimy sposób, w jaki
firmy wykorzystują najwyższej
klasy wiedzę ekspercką

Czym się zajmujemy?

Usługi konsultingowe w zakresie biznesu i informatyki

Słyszymy Cię

emagine to najwyższej klasy firma konsultingowa specjalizująca się w branży IT, outsourcingu i wsparciu biznesu.

Przy wsparciu rozległej sieci ekspertów emagine napędza postęp, rozwiązuje wyzwania i wypracowuje realne wyniki dzięki dostosowanym do potrzeb usługom konsultingowym najwyższej klasy, proponując swoim klientom także nearshoring oraz usługi typu Managed Services.

Zaufało nam ponad 500 wiodących firm na rynku europejskim

Partner

One company

Wiedza w połączeniu z wydajnymi procesami zapewnia wysokiej jakości rezultaty, niezależnie od branży.

Silne relacje jako fundament

Stale odnoszone przez emagine sukcesy wynikają bezpośrednio z naszej umiejętności budowania silnych relacji zarówno z naszymi klientami, jak i z konsultantami.

Od 1994 r. doskonalimy nasze możliwości, pomagając klientom w realizacji projektów biznesowych o kluczowym znaczeniu.

Wsparcie partnerów

Punktem wyjścia zawsze jest wyzwanie, z którym się mierzysz i cele, które chcesz osiągnąć.

Poprzez uważne słuchanie i konstruktywny dialog staramy się zrozumieć sytuację, w której znalazł się klient i dostosować się do jego zmieniających się potrzeb i priorytetów, wykorzystując wiedzę specjalistyczną odpowiadającą jego celom oraz preferencjom.

Twoje potrzeby

Z jakim wyzwaniem się mierzysz?

Skalowalność stale zyskuje na znaczeniu w nowoczesnych organizacjach, w których intensywnie wykorzystuje się nowe technologie. To właśnie ta krytyczna potrzeba stała się podstawą, na której budujemy naszą działalność i świadczymy usługi. 

Współpracując z emagine zyskujesz elastyczność niezbędną do odnoszenia sukcesów i sprawnego poruszania się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu technologicznym.

Pomagamy naszym klientom rozwijać się i odnosić sukcesy dzięki wdrożeniu sprawnego modelu organizacyjnego dopasowanego do ich konkretnej sytuacji.

Wiemy, że punktem wyjścia jest zawsze wyjątkowe wyzwanie, z którym mierzy się klient.

Coloured man smiling

Nawiązując współpracę z emagine firmy uzyskują dostęp do sprawdzonych ekspertów specjalizujących się w szeregu technologii i pełniących różnorodne funkcje

  Wspieramy organizacje wszystkich branż

 

Nowe projekty w miesiącu
600 +
Liczba klientów
500+
Zadowolenie klienta w skali 1-5
4.1. out of 5
Liczba konsultantów
40.000+

Oficjalne dane

Informacje o firmie

W 2021 roku obroty firmy sięgnęły 446 milion EUR, a stan zatrudnienia wyniósł ponad 400 etatów. Siedziba główna emagine znajduje się w Kopenhadze, a jej odziały mieszczą się w Szwecji, Norwegii, Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii i Indiach.

emagine jest własnością Axcel, swojego głównego udziałowca, oraz grupy członków zarządu i kadry kierowniczej wyższego szczebla.

Prowadzimy naszą działalność w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Nasze działania dotyczące zapewnienia zgodności z przepisami pozwalają nam prowadzić działalność zgodnie z najwyższymi standardami etyki zawodowej i biznesowej. Dowiedz się więcej o naszych inicjatywach ESG.

Dowiedz się więcej

Środowisko, odpowiedzialność społeczna i ład korporacyjny (ESG)

Asian ladu looking at the camera

Wspólna, zrównoważona przyszłość

Prowadzimy naszą działalność w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

Nasze działania dotyczące zapewnienia zgodności z przepisami pozwalają nam prowadzić działalność zgodnie z najwyższymi standardami etyki zawodowej i biznesowej. Dowiedz się więcej o naszych inicjatywach ESG.

   Gotowy na nowe?

Zamów niewiążącą ofertę naszego zespołu ekspertów