Jeszcze większa koncentraja
na sprawach środowiskowych
i społecznych (ESG)

... czyli to, co w praktyce oznacza odpowiedzialność emagine.

Anders_Gratte_CEO_emagine

Nieprzerwanie dążymy do tego, by zmniejszać ewentualny negatywny wpływ naszej działalności na środowisko i jednocześnie dokładać swoją cegiełkę do dobrego samopoczucia ludzi, którzy nas otaczają.

Anders Gratte, CEO emagine

ESG

Sprawozdanie w zakresie środowiska, CSR i ładu korporacyjnego (ESG):

emagine nieustannie pracuje nad optymalizowaniem swoich procesów, tak by były efektywniejsze i jeszcze bardziej zrównoważone.

Chcemy zredukować nasz ślad węglowy i – wykorzystując naszą wiedzę – pomóc partnerom biznesowym osiągnąć to samo.

Oprócz tego wzmogliśmy nasze działania dotyczące zapewniania zgodności z przepisami, by prowadzić działalność opartą o najwyższe standardy etyki zawodowej i biznesowej.

CSR

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR):

emagine zobowiązała się do stosowania w swojej strategii i działalności biznesowej Wytycznych ONZ dotyczących biznesu i praw człowieka oraz Wytycznych OECD dla przedsiębiorstw wielonarodowych.

Nieprzerwanie dążymy do tego, by zmniejszać ewentualny negatywny wpływ naszej działalności na środowisko i jednocześnie dokładać swoją cegiełkę do dobrego samopoczucia ludzi, którzy nas otaczają.

Wide_Who_We_are_consultant_7

Polityka prywatności

Polityka prywatności i RODO:

Zobowiązaniem i celem emagine jest ochrona prywatności i poufności danych wszystkich pracowników, klientów, specjalistów IT i partnerów biznesowych.

Traktujemy to zobowiązanie z największym szacunkiem i powagą. Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet.

Jakość i ochrona środowiska

Jakość i ochrona środowiska

W emagine dbamy o zmniejszenie naszego śladu węglowego, wciąż doskonaląc nasze procesy mające na celu ochronę środowiska.

Kodeks postępowania

Relacja biznesowe:

Od wszystkich, z którymi łączą nas relacje biznesowe (klientów, dostawców i specjalistów IT), oczekujemy dostosowania działalności do naszego kodeksu postępowania.

Tutaj znajdziesz nasz kodeks postępowania dla relacji biznesowych.

Informator

Podziel się opinią:

Choć robimy wszystko, co w naszej mocy, by postępować właściwie – nadal poszerzamy swoją wiedzę. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz przedyskutować kwestie naszych zobowiązań lub uważasz, że w tym obszarze możemy robić coś lepiej.

Przyjmujemy wszystkie uwagi i sugestie.