Przykłady

Kategoria: Referencje

Dobre relacje z emagine pomogły mi iść dalej.

W ciągu ostatnich – trudnych dla nas wszystkich lat – dobre relacje i stały dostęp do projektów z emagine pomogły mi iść dalej.

Jakub Gutkowski, ETL Developer, Warszawa

Do tej pory moja współpraca z emagine przebiegała naprawdę gładko. Od samego początku było dla mnie jasne, jakie projekty będę realizował. Szybko i profesjonalnie odpowiadali także na wszelkie pytania (a zazwyczaj mam ich wiele).  

Czuję się tu częścią świetnego zespołu. Zarówno emagine, jak i ich klient powitali mnie ciepło, zapewniając przyjazną atmosferę i komfort pracy. Początki bywają trudne, jednak otwarty dialog i wsparcie ze strony emagine pomogły mi szybko pokonać stres. Wszystko poszło zgodnie z planem.  

 

Teraz jestem prawdziwym emagineersem:

Teraz jestem już prawdziwym ‘emagineersem’. Nie tylko dlatego, że chętnie uczestniczę w imprezach firmowych. emagine są moim partnerem na każdym kroku pracy w roli niezależnego konsultanta IT. Czuję, że zależy im na moim rozwoju i sukcesie zawodowym.  

Dołączyłem do firmy w styczniu 2019 i nadal tu pracuję. W tym czasie światem wstrząsnęły różnie nieprzewidziane i traumatyczne wydarzenia, które miały także bezpośredni wpływ na mnie i na ludzi, z którymi jestem w zespole. Poza wsparciem rodziny, to dobre relacje w pracy i stały dostęp do projektów z emagine pomogły my iść dalej. Oby tak dalej, emagine! 


 

A jeśli myślicie, że emagine to tylko czysty biznes, nie zapominajcie o funie, którego tu też nie brakuje. Konkursy wewnętrzne, imprezy, prezenty i wiele więcej. Poczucie sprawczości, docenienie i dobra zabawa to to, co specjaliści tacy, jak ja cenią sobie najbardziej.  

Jakub Gutkowski

 


Jakub_Gutkowski

  Dołącz do nas!

Sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozpocząć karierę w roli niezależnego konsultanta IT.

Blog

Czytaj artykuły blogowe

left-arrow
right-arrow