Przykłady

Kategoria: Referencje

emagine promowało mnie i moje umiejętności.

emagine promowało mnie i moją pracę nie tylko u klienta, dla którego realizuję projekty, ale i na rynku, jako profesjonalistę z różnorodnymi osiągnieciami w dziedzinie IT.

Mateusz Dudkiewicz, Cloud Engineer, Warszawa

Prodata Consult

Mateusz realizuje projekty dotyczące rozwiązań w chmurze dla jednego ze strategicznych klientów sektora finansowego.

Dużo można powiedzieć o tej firmie – przede wszystkim zapewniają stabilność i wsparcie w rozwoju zawodowym na stanowisku niezależnego konsultanta IT. Dodatkowo emagine to przejrzyste procesy pracy i terminowe płatności. Zapewne nie trzeba dodawać, że możliwość realizacji projektów dla skandynawskich klientów w ich portfolio (a co za tym idzie, styczność ze skandynawską kulturą pracy) jest jedną z największych zalet na rynku pracy.  

 

Moje umiejętności zostały docenione:

Bardzo cenię sobie również fakt, że emagine promowało mnie i moje umiejętności nie tylko u klienta, dla którego realizuję projekty, ale i ogólnie na rynku, jako profesjonalistę z różnorodnymi osiągnięciami w dziedzinie IT. Od momentu rozpoczęcia współpracy zaoferowano mi prelekcje podczas wydarzeń IT oraz zaprezentowania swojej wiedzy, pisząc serię artykułów blogowych na stronę www. Teksty były także promowane w mediach społecznościowych emagine.

Dobrze czuję się w moim zespole:

Właśnie rozpocząłem mój trzeci rok współpracy z firmą. Pracuję dla klienta z branży finansowej. Dobrze czuję się w moim zespole i jestem doceniamy. Ciągle przybywa mi nowych, wymagających projektów. Warto wspomnieć, że ww. klient niedawno przedłużył umowy wszystkim konsultantom emagine, co nie jest częste wśród dostawców rozwiązań outsourcingowych i konsultingowych.  

 


 

emagine najlepiej dopasowuje konsultantów i ich umiejętności pod projekty IT i ja, jak i zespół, w którym pracuję, jesteśmy tego dowodem.  

Mateusz Dudkiewicz

 


  Dołącz do nas!

Sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozpocząć karierę w roli niezależnego konsultanta IT.

Blog

Czytaj artykuły blogowe

left-arrow
right-arrow