Category: Client Case

Santander Consumer Bank: Błyskawiczny dostęp do konsultantów IT dopasowanych do naszych potrzeb

W Santander Consumer Bank podjęliśmy strategiczną decyzję, że będziemy współpracować wyłącznie z dostawcami, którzy mogą zapewnić usługi najwyższej klasy konsultantów IT - zarówno na miejscu, jak i z oddziałów nearshoringowych.

W tej kategorii mieści się firma emagine.

Flemming Kirkskov, Dyrektor działu IT Application Development Nordics, Santander Consumer Bank

Flemming Kirkskov

Z emagine łączy nas silna relacja oparta na profesjonalnej współpracy. Firma umiejętnie dobiera specjalistów IT do naszych potrzeb, dzięki czemu szybko i sprawnie uzyskujemy dostęp do niezbędnych usług - na miejscu lub na zasadzie nearshoringu.

emagine świadczy również usługi nearshoringowe dla naszej organizacji na terenie Polski, zapewniając zarówno infrastrukturę, jak i zespół odpowiednio dobranych konsultantów. Nearshoring stanowi ważny element naszej strategii pozyskiwania zasobów.

Dzięki dostępowi do szerokiego polskiego rynku specjalistów IT, model ten zapewnia nam wysoki poziom skalowalności. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania są bardzo korzystne ceny.

Początkowo bazowaliśmy na lokalnych zespołach, jednak odkąd zdecydowaliśmy się na usługę nearshoringową, rozszerzyliśmy jej zasięg na kolejne kraje nordyckie. Dziś szeroki wachlarz ról i zadań z obszaru IT w naszej organizacji obsługiwany jest z Polski, do czego w ogromnej mierze przyczynił się rozwój współpracy z firmą emagine.


 

Z emagine łączy nas silna relacja oparta na profesjonalnej współpracy.